Szósta Niedziela Wielkanocna (06.05.2018)

1. Przeżywamy maryjny maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci będą miały nabożeństwa w dolnej kaplicy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17:30. W pozostałe dni tygodnia proponujemy im udział w nabożeństwach w kościele. Wciąż czekamy na zgłoszenia kolejnych „niedzielnych kustoszów Dębowca”. Mamy nadzieję, że przy okazji pierwszego w tym roku nabożeństwa fatimskiego w gronie jego uczestników znajdziemy niejednego opiekuna wspomnianej kaplicy.

2. We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 19:00, po której będziemy modlić się o uzdrowienie duszy i ciała.

3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna włączona będzie w ramy nabożeństwa majowego.

4. Również w piątek, 11 maja, pierwsze nabożeństwo fatimskie na Dębowcu. Najpierw Msza święta w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i Świętych Dzieci Fatimskich o godz. 19:00, później procesja różańcowa do kościoła.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10:00 przeżywać będziemy rocznicę Pierwszej Komunii świętej.

6. W nadchodzącą sobotę, 12 maja, w parafii św. Pawła Apostoła na osiedlu Polskich Skrzydeł, odbędzie się ciekawy Dzień Skupienia dla kobiet. Plakat i plan Skupienia w gablotce. Możliwy jest udział w tym wydarzeniu także z małym dzieckiem.

7. Parafia NMP Królowej Świata zaprasza na tydzień modlitw za powołanych do małżeństwa „Tak na serio” w dniach 19-27 maja. Na niewielkim plakacie w gablotce można znaleźć szczegóły interesującego programu.

8. Ponawiamy ogłoszenie promujące Parafialny Piknik Rodzinny u Boboli. W zakrystii czekamy na zgłoszenia osób, które podejmą się zrobienia sałatek i ciast na wspólny piknikowy stół. Czekamy także na zgłoszenia dzieci, które wezmą udział w Parafialnym Przeglądzie Piosenki niekoniecznie religijnej. Dziękujemy za Festynowy Dar Serca, czyli ofiary złożone do skarbonek przy wyjściu z kościoła. Wasze datki zamienimy na przeróżne festynowe atrakcje.

9. Spotkanie Apostolstwa Cudownego Medalika w sobotę przed Mszą Świętą o godz. 17.00.