X Niedziela Zwykła (10.06.2018)

1. Wczorajszy Piknik Rodzinny u Boboli był wspaniałym przeżyciem wspólnotowym angażującym parafian i sympatyków naszego kościoła. U progu wakacji, zanim rozjedziemy się na urlopy, chcieliśmy ucieszyć się sobą i w nieco innej atmosferze spędzić sobotnie popołudnie i wieczór. Dziękujemy sobie nawzajem za to że jesteśmy, za to, co każdy z nas wnosi do parafialnej rodziny, Dziękujemy Parafialnej Radzie Duszpasterskiej za organizację i przeprowadzenie pikniku. Dziękujemy sponsorom i darczyńcom: firmie „Szerwal”, sponsorowi festynowych kubeczków, firmom od nagłośnienia, namiotu, dziecięcych atrakcji, za wszelkie upusty i rabaty. Dziękujemy dzieciom z zespołu muzycznego „Bobola Band” i Przyjaciołom za atmosferę radości oraz muzykę poruszającą nasze serca i nogi :). Dziękujemy za zebrane przy okazji pikniku ofiary przeznaczone na sfinansowanie tego przedsięwzięcia i rozbudowę przykościelnego parkingu. Na koniec prosimy o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami z Radą Duszpasterską, a także o włączenie się w przygotowania przyszłorocznego pikniku.

2. We wtorek zapraszamy na Mszę świętą w intencji uzdrowienia duszy i ciała o godz. 19:00. Po Mszy modlitwa upraszająca łaskę uzdrowienia.

3. W środę przypada dzień fatimski. Po Mszy świętej wieczornej procesja różańcowa wokół kościoła. Nabożeństwo fatimskie w kaplicy na Dębowcu w piątek, 15 czerwca – najpierw Msza święta o godz. 19:00, później procesja różańcowa do kościoła.

4. Już 16 czerwca w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach odbędzie się spotkanie z Soją Corbit. Sonja Corbit jest znaną katolicką pisarką i mówczynią. Wydała wiele książek (w Polsce ukazały się m.in. „Uwolniona. Jak przyjąć wszystko, co Duch Święty chce ci dać” oraz „Nieustraszona. Katolicki przewodnik po walce duchowej dla kobiet”), prowadzi także programy telewizyjne i radiowe. Spotkanie rozpocznie się od Mszy świętej o godz. 18:00, po niej wspólne uwielbienie i wykład pt. „Jak być nieustraszonym, pokonać swoje demony i kochać z pasją”. Szczegóły na plakatach.

5. Trwają zapisy na XXVII Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Wyruszy ona tradycyjnie 6 sierpnia z Bazyliki w Hałcnowie. Szczegółowe informacje dostępne są na plakatach.

Udającym się na wakacje życzymy błogosławionego wypoczynku,
a wszystkim parafianom sił i radości na każdy dzień rozpoczynającego się tygodnia.