Intencje Mszalne (29.10-04.11.2018)

Poniedziałek — 29.10.2018  

07.00 – + Stanisław Wróbel – od rodziny Ruta

15.00 – + Genowefa Wykręt – 3. rocznica śmierci – intencja córki Ewy

18.00 – 1) + Krystyna Krywult – od Eugeniusza Zielonki

2) + Irena Wydra (greg)

3) + Zbigniew Szafrański, w 1. rocznicę śmierci

 

Wtorek — 30.10.2018   

07.00 – + Stanisław Śliwiński (greg)

15.00 – ++ Józef Fender, żona Halina

18.00 – 1) + Krystyna Krywult – od Wandy Okrzesik oraz Joanny i Eugeniusza Osików

2) + Irena Wydra (greg)

3) + Ewa Ścisłowicz – od koleżanek Małgorzaty z rodziną oraz od rodziny Fornalskich i Kucharzaków

4) Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa — 31.10.2018  

07.00 – + Stanisław Wróbel – od Jerzego Grunwalda z Cieszyna z rodziną

15.00 – ++ Jan, Genowefa Gawlas z rodzicami

18.00 – 1) O życie wieczne dla zmarłego Pawła Musialika

2) O Boże błog. dla Doroty w 50. rocznicę urodzin

3) Dziękczynna z ok. 70. rocznicy urodzin Adama, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

 

Czwartek — 01.11.2018       UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

08.00 – ++ Maria, Stanisław Kania, Ks. Franciszek kania, Irena Mika

10.00 – 1) + Andrzej Stepka

2) + Wanda Bułka (greg)

12.00 – 1) Za Parafian

2) + Stanisław Śliwiński (greg)

18.00 – 1) W intencjach listopadowych

2) + Tadeusz Semik (greg)

 

Piątek — 02.11.2018             Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

07.00 – + Tadeusz Semik (greg)

10.00 – 1) + Dagmara – o pełnię chwały w Chrystusie Panu

2) + Stanisław Śliwiński (greg)

15.00 – + Anna Mikler

18.00 – 1) W intencjach listopadowych

2) + Wanda Bułka (greg)

 

Sobota — 03.11.2018   

07.00 – + Tadeusz Semik (greg)

15.00 – 1) + Feliks Wróbel

2) W intencji Wspólnoty „Betlejem” i ZAK

18.00 – 1) W intencjach listopadowych

2) + Wanda Bułka (greg)

3) W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

4) ++ Agnieszka, Karol Mocwała

 

Niedziela — 04.11.2018  

08.00 – 1) O życie wieczne dla zmarłych z rodziny Janas, Prochaczek i Mendroch

2) W intencjach Przedszkola Ziarenko i Szkoły Skała

10.00 – 1) ++ Zofia i Ludwik Filip

2) + Wanda Bułka (greg)

3) + Stanisław Śliwiński (greg)

12.00 – 1) Za Parafian

2) ++ Michał, Stanisław, Barbara Szybiak

15.00 – 1) ++ Eugenia i Tadeusz Steblik oraz Zygmunt Masalski

2) + Tadeusz Semik (greg)

18.00 – 1) ++ Karol z synem

2) W intencjach listopadowych