Roraty i czas Adwentu (2019)

Roraty i czas Adwentu (2019)

Od Niedzieli 2 grudnia rozpoczyna się tegoroczny czas Adwentu – bezpośredniego czasu przygotowania do Bożego Narodzenia. Wszystkich wiernych, a zwłaszcza dzieci zapraszamy od poniedziałku 3 grudnia na Roraty – od poniedziałku do piątku, godz. 18.00. W soboty natomiast zapraszamy rano o godz. 7:00 – z wyjątkiem Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP (8 grudnia), kiedy to dzieci zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną o godz. 18.00.

W każdy Niedzielę Adwentu: 02.12, 09.12, 16.12, 23.12 – będą po każdej Mszy Święte poświęcone Opłatki na Stół Wigilijny. Będzie można zaopatrzyć się przy wyjściu z kościoła po Niedzielnej Eucharystii oraz w zakrystii. Pomyślmy i o tych, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się w kościele, czy to z racji choroby, czy też racji wyjazdu poza granice naszego kraju – aby móc wysłać im drogą pocztową.

W zeszłym roku dzięki tym ofiarom kupiliśmy nowy wzmacniacz i mikser do kościoła. Tym razem możemy wspólnie ufundować nowe tabernakulum (CZYTAJ WIĘCEJ). Dziękujemy za zrozumienie dla tej ważnej i pięknej sprawy.