ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA 2019

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA 2019

Kolejność numerów od najniższego do najwyższego (jeśli nie podano inaczej)

02.01. – środa, godz. 16:00

  1. ul. Skrajna (w kierunku leśniczówki)
  2. ul. Olszówki 109-151
  3. ul. Gotycka, ul. Równa, ul. Olszówki 84 i 98

03.01. – czwartek, godz. 16:00

  1. ul. Cieśli blok 10 i 8
  2. ul. Drobniewicza 28-6
  3. ul. Drobniewicza 83-30

04.01. – piątek, godz. 16:00

  1. ul. Małkowskiego 12, 11, 9(a-g), 7(a-g), 6, 4, 1
  2. ul. Małkowskiego pozostałe domy (56-14)
  3. ul. Młodzieżowa (od Olszówki)

05.01. – sobota, godz. 10:00

  1. ul. Nehrebeckiego
  2. ul. Żołędziowa, ul. Karbowa
  3. ul. Marszałka, ul. Skalna

07.01. – poniedziałek, godz. 16:00

  1. ul. Młodzieżowa „nowa”, ul. Bliska, ul. Cybulskiego
  2. ul. Borowa, ul. Margaretek
  3. Al. Armii Krajowej blok 192

08.01. – wtorek, godz. 16:00

  1. ul. Gościnna (nr parzyste w kierunku Kamienicy)
  2. ul. Gościnna (nr nieparzyste w kierunku Kamienicy)
  3. ul. Daleka

09.01. – środa, godz. 16:00

  1. ul. Falista (od Armii Krajowej)
  2. ul. Bednarska (nr 27-1)
  3. Al. Armii Krajowej 165-151 oraz 138-132

10.01. – czwartek, godz. 16:00

  1. ul. Daliowa (nr parzyste od Al. Armii Krajowej do nr 36)
  2. ul. Daliowa (nr nieparzyste od Al. Armii Krajowej do nr 33)
  3. ul. Daliowa (nr od 37 do 47a)

11.01. – piątek, godz. 16:00

  1. ul. Goździków (parzyste od Al. Armii Krajowej do nr 48b)
  2. ul. Goździków (nieparzyste od Al. Armii Krajowej do nr 23a)
  3. ul. Goździków (nieparzyste 25-43) oraz 54, 56 i nowe mieszkania

12.01. – sobota, godz. 10:00

  1. Al. Armii Krajowej 122-84
  2. Al. Armii Krajowej 171-341
  3. ul. Motyli, ul. Nagietek, ul. Gerberów, ul. Brzoskwiniowa

14.01. – poniedziałek, godz. 16:00

  1. ul. Kowalska (nr parzyste od Armii Krajowej)
  2. ul. Kowalska (nr nieparzyste od Armii Krajowej)
  3. ul. Azaliowa, ul. Górna

15.01. – wtorek, godz. 16:00

  1. ul. Czapli (od Bocianiej)
  2. ul. Świętego Boboli 33a-7, ul. Gęsia
  3. ul. Kustronia blok 34

16.01. – środa, godz. 16:00

  1. ul. Bociania (nr nieparzyste od ul. Świętego Boboli),
  2. ul. Bociania (nr parzyste od ul. Świętego Boboli)
  3. ul. Krogulcza (od Armii Krajowej)

17.01. – czwartek, godz. 16:00

  1. ul. ul. Puszczyków, ul. Kacza
  2. ul. Krucza (od ul. Kormoranów)
  3. ul. Kolibrów (od Gilów)

18.01. – piątek, godz. 16:00

  1. ul. Gilów (nr nieparzyste od ul. Krogulczej)
  2. ul. Gilów (nr parzyste od ul. Krogulczej), Al. Armii krajowej 41
  3. Al. Armii Krajowej ( nr nieparz. 57-5, nr parz. 12-72)

19.01. – sobota, godz. 10:00

  1. ul. Blokowa (nr nieparzyste 15-51)
  2. ul. Kormoranów (od ul. Gilów), Blokowa (nr parzyste 22-48)
  3. ul. Derkaczy, ul. Koralowa

21.01. – poniedziałek, godz. 16:00

  1. ul. Głogowska (nr parzyste od Armii Krajowej)
  2. ul. Głogowska (nr nieparzyste od Armii Krajowej)
  3. ul. Chłodna (od ul. Blokowej)

23.01. – środa, godz. 16:00

  1. ul. Andersa, ul. Kustronia (nr nieparzyste rosnąco do numeru 43)
  2. ul. Kustronia (nr parzyste)
  3. Al. Armii Krajowej 1, ul. Bobrowa, ul. Szara, ul. Kustronia (43a-67)

24.01. – czwartek, godz. 16:00

  1. ul. Kustronia 4 I klatka
  2. ul. Kustronia 4 II klatka
  3. ul. Kustronia 4 III klatka

25.01. – piątek, godz. 16:00

1. ul. Al Armii Krajowej 143 I piętro i parter (wejście główne)

2. ul. Al Armii Krajowej 143 III piętro i II piętro (wejście główne )

3. ul. Al Armii Krajowej 143 skrzydło prawe i lewe (wejście boczne)

26.01. – sobota, godz. 10:00

1. Al Armii Krajowej 141 I piętro i parter (wejście główne)

2. Al Armii krajowej 141 III piętro i II piętro (wejście główne)

3. Al Armii Krajowej 141 skrzydło prawe i lewe (wejście boczne)