Pielgrzymki w czasie Wielkie Postu

Pielgrzymki w czasie Wielkie Postu

Pragniemy zaprosić Parafian i sympatyków naszej parafii na pielgrzymki w czasie Wielkiego Postu. Odbędą się dwa wyjazdy bliższe: jeden do Krakowa i Częstochowy oraz jeden dalej – do Warszawy. Będziemy chcieli wspólnie oraz indywidualnie modlić w naszych osobistych sprawach oraz w intencji naszej rodziny parafialnej Św. Andrzeja Boboli. Wyjazdy rano, powroty późniejszym wieczorem. Wyjazdy dotyczą całych sobót, bez noclegów. Będziemy podróżować autobusem 21 osobowym. W pielgrzymce będzie z nami uczestniczył Ks. Duszpasterz oraz brat Mirek – pomysłodawca wyjazdów. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły wyjazdów poniżej.

PLAN PIELGRZYMEK:

16 marca 2019 roku:

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Po drodze nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 16 marca 2019 roku. Zapisy w zakrystii po Mszach Świętych. Koszt udziału 80 zł. Ilość miejsc pielgrzymkowych: 18. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie dokonujemy wpłaty. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy kościele.

23 marca 2019:

Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Dolinie Miłosierdzia Bożego w Częstochowie oraz do Matki Bożej na Jasnej Górze. Po drodze nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 23 marca 2019 roku. Zapisy w zakrystii po Mszach Świętych. Koszt udziału 80 zł. Ilość miejsc pielgrzymkowych: 18. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie dokonujemy wpłaty.

6 kwietnia 2019 roku:

Pielgrzymka do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Po drodze nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej k. Częstochowy. Będziemy chcieli zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2019 roku. Zapisy w zakrystii po Mszach Świętych. Koszt udziału 200 zł. Ilość miejsc pielgrzymkowych: 18. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie dokonujemy wpłaty.

Na wszystkie wyjazdy każdy zobowiązany jest do zabrania własnego prowiantu. Zgłoszenia na wszystkie wyjazdy tylko i wyłącznie na listę w zakrystii. Można dokonywać zapisów po Mszach Świętych. Przy dokonaniu zapisów dokonujemy jednocześnie opłaty. Nie ma żadnych rezerwacji. Decyduje kolejność zgłoszeń.