IV Niedziela Wielkanocna (12.05.2019)

  1. Przygotowujemy się do odpustu parafialnego św. Andrzeja Boboli. W najbliższy czwartek o godz. 18:00 odprawimy uroczystą koncelebrę, której przewodniczyć będzie ks. Piotr Leśniak, nowo-mianowany proboszcz z parafii św. Pawła Apostoła. Zapewne znamy naszego parafialnego Patrona, dobrze będzie jednak w nowy sposób przybliżyć sobie jego postać. Przy wyjściu z kościoła kupić można film „Wielkie rzeczy zamierzam dla ciebie Polsko” ukazujący m.in. rolę św. Andrzeja Boboli w kształtowaniu „polskiej drogi maryjnej”.
  2. Spotkanie dla rodziców ministrantów, chcących wyjechać na wspólny wypoczynek w wakacje, będzie w poniedziałek o godz. 16:45 w Wieczerniku. Serdecznie zapraszamy rodziców.
  3. W poniedziałek, 13. maja, w dniu fatimskim, po Mszy świętej wieczornej odprawimy procesję różańcową wokół kościoła. I tak będziemy czynić każdego 13-go dnia miesiąca aż do października.
  4. We wtorek zapraszamy na Mszę świętą w intencji uzdrowienia chorych na godz. 19:00. Po Mszy modlitwy upraszające łaskę zdrowia.
  5. W środę dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19:00 nabożeństwo pokutne z okazją do spowiedzi, po nim ostatnia próba.
  6. Parafia w Starym Bielsku (św. Stanisława Bp i M) organizuje wspólny wyjazd dla młodzieży do Lednicy w dniach 1-2 czerwca. Chętni mogą zgłaszać się do ks. Sławomira w naszej parafii lub bezpośrednio do ks. Grzegorza Pal w parafii św. Stanisława. Szczegóły na plakacie przy wejściu do kościoła.
  7. Spowiedź dzieci przed rocznicą Wczesnej Komunii w najbliższą sobotę, o godz. 16:15 w kościele.
  8. W piątek i sobotę Kancelaria będzie nieczynna.
  9. W sobotę, wyjątkowo o godz. 20:00, projekcja Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego. Tyma razem zobaczymy film „Wywiad z Bogiem”. Jak czytamy w opisie polskiego dystrybutora filmu: „Życie i wiara obiecującego dziennikarza zostaną poddane próbie, kiedy otrzyma niepowtarzalną okazję przeprowadzenia wywiadu, któremu nie może się oprzeć – wywiadu z kimś, kto jest… Bogiem”.