Wniebowstąpienie Pańskie (02.06.2019)

  1. Wpatrzeni wraz z Apostołami w Niebo, już dziś radujemy się ze spotkania z Jezusem w Niebie, dokąd się udał by przygotować dla każdego z nas mieszkanie. Jednak by tam się znaleźć, każdy z nas musi otworzyć się na działającego w Kościele Ducha Świętego.
  2. Spotkanie dla młodzieży, która przyjęła w tym roku sakrament bierzmowania dziś, 2 czerwca o godz. 16:15 w kaplicy.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 15:00, nabożeństwo w intencji powołań o godz.17:30. Prośmy szczególnie w tym dniu o nowe powołania z naszej parafii. W piątek przed południem odwiedzimy chorych.
  4. W czerwcu Litanię do Najświętszego Serca Jezusa odmawiamy po Mszach wieczornych.
  5. W sobotę, 8 czerwca, zapraszamy na Wigilię Pięćdziesiątnicy. Rozpoczęcie modlitewnego czuwania o godz. 20:30 a zakończenie Mszą św. o godz. 22:45. W związku z czuwaniem modlitewnym nie będzie nocnej adoracji z 8 na 9 czerwca.
  6. Krucjata Różańcowa przy klasztorze Sióstr Redemptorystek zaprasza na 64. pokutny marsz różańcowy 8 czerwca o godz. 15:00 Koronką Bożego Miłosierdzia w kaplicy kościoła pw. NSPJ w Bielsku-Białej. Pozostałe szczegóły na plakacie.
  7. Już za niecałe dwa tygodnie nasz Parafialny Piknik Rodziny. Wzorem lat ubiegłych prosimy o wpisanie się na listę osób, które zechcą przygotować na nasz festyn parafialny ciasta i sałatki. W dalszym ciągu polecamy waszej uwadze skarbonki na „Festynowy Dar Serca”.
  8. Dziękujemy za wspólną modlitwę i waszą wymierną troskę o powołanych, zwłaszcza w poprzednia niedzielę. Na nasze seminarium w Ołtarzewie ofiarowaliście w sumie 3884,31 zł.

Odszedł do wieczności śp. Zbigniew Lasik. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…