Odświeżanie Kaplicy

Odświeżanie Kaplicy

W dniach od 11 do 16 listopada trwa odświeżanie kaplicy, w której sprawowane są głównie Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00, jak również to właśnie w tym miejscu mają miejsce Adoracje Najświętszego Sakramentu przez całą noc od czwartku do Niedzieli.

W Niedzielę 10 listopada po Mszach Świętych brat Mirek zbierał do puszki ofiary przeznaczone na farby, wymianę i naprawę wiele elementów wystroju kaplicy, tak czysto technicznego, jak również liturgicznego. Brat Mirek wraz z młodzieżą zechciał przeprowadzić ten remont/odświeżenie kaplicy.

Dziękujemy Parafianom składającym, którzy złożyli swój dar serca do puszki przy wyjściu z kościoła, jak również tym, którzy czynią to bezpośrednio. Można nadal przekazywać na ten cel środki do puszki przy wyjściu z kościoła z napisem „KOŚCIÓŁ”, osobiście w zakrystii bratku Mirkowi oraz można dokonywać przelewu na konto parafii – tytuł wpłaty „Remont Kaplicy”. Dziękujemy!

Bank Pekao
25 1240 6449 1111 0010 8513 7175 

Podsumowanie remontu po Niedzieli, wtedy powiemy, co i jak udało się zrobić. Dziękujemy Dobremu Bogu za wszystkich Ofiarodawców, za których modlimy się i będziemy sprawowali Mszę Dziękczynną.