II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (05.01.2020)

  1. W poświątecznej atmosferze przeżywamy wizyty kolędowe. Dziękujemy wszystkim, którzy chcą spotkać się z nami, duszpasterzami oraz otwierają swoje domy na Boże błogosławieństwo. Nasze krótkie spotkania nie są jakąś zaplanowaną akcją ewangelizacyjną, albo „doroczną inwentaryzacją” w parafii. Jest to raczej spotkanie rodzinne w wielkiej rodzinie parafialnej, i tak właśnie chcemy je traktować.
  2. W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte wg porządku niedzielnego. Jesteśmy zaproszeni na tradycyjny Orszak Trzech Króli, który przebiegać będzie nową trasą. Formowanie Orszaku na Placu Ratuszowym o godz. 11:30; po modlitwie Anioł Pański o godz. 12:30 wymarsz spod Ratusza na Rynek; o godz. 13:00 Pokłon Mędrców i kolędowanie na Rynku.
  3. Ksiądz Sławek, który część swojego kapłańskiego życia spędził na misjach w Papui Nowej Gwinei zaprasza na spotkanie „Opowieści Papuaskie” – w poniedziałek, po Mszy wieczornej w kościele.
  4. W sobotę spotkanie Apostolstwa Cudownego Medalika o godz. 17:30.
  5. Informujemy o zmianie terminu bierzmowania. Ksiądz Biskup Piotr Greger udzieli tego sakramentu naszej młodzieży w poniedziałek 11 maja, na Mszy świętej o godz. 18:00.