Intencje Mszalne — (15–21.06.2020)

Poniedziałek — 15.06.2020 

07.00 – + Kazimiera Góralczyk (greg)

15.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

18.00 – 1) W intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

              2) Z podziękowaniem za otrzymaną łaskę zdrowia, z prośbą o dalsze łaski w intencji Andrzeja

              3) + Stanisław Markowski – od Urszuli i Adama Marcol z córką

Wtorek — 16.06.2020  

07.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

15.00 – + Kazimiera Góralczyk (greg)

18.00 – 1) + Antoni Kubica

              2) + Hildegarda Olma – od synów i synowej

              3) + Józefa Żaczek-Grzegorz – od Edyty i Jakuba Huma

Środa — 17.06.2020   Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

07.00 – + Kazimiera Góralczyk (greg)

15.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

18.00 – 1) + Danuta Rabiej

              2) + Jerzy Pasik – od wnuczki Kasi z rodziną

              3) + Hildegarda Olma – od wnuka Piotra z rodziną

Czwartek — 18.06.2020  

07.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

15.00 – + Józefa (k) i Edmund Banat

18.00 – 1) + Kazimiera Góralczyk (greg)

              2) O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej

                   dla Marysi i Janka z okazji rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski dla całej rodziny

19.15 – + Zygmunt Wołąkiewicz

Piątek — 19.06.2020   Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

07.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

15.00 – W intencji żywych i zmarłych członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00 – Zawierzenie Parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa //poświęcenie figury//

              1) W intencji Parafian

              2) + Kazimiera Góralczyk (greg)

              3) + Hildegarda Olma – od rodziny Gardas i Mrowiec

Sobota — 20.06.2020   Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

07.00 – + Kazimiera Góralczyk (greg)

15.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

18.00 – 1) W intencji Jana

              2) + Leokadia Ćwięk – od Ani i Janusza Hajdukiewicz

Niedziela — 21.05.2020  Dwunasta Niedziela zwykła

08.00 – + Kazimiera Góralczyk (greg)

10.00 – 1) + Alojzy Musiał

              2) + Anna Cwajna w 1. rocznicę śmierci

12.00 – 1) ++ Monika i Alojzy Filapek

              2) ++ Urszula, Alojzy Muszczyńscy

15.00 – + Tadeusz Sajbor (greg)

18.00 – + Helena Pawlus w 29. rocznicę śmierci

DĘBOWIEC 16.00: Za Parafian