Pożegnanie Ks. Macieja – 23.08.2020, g. 12.00

Pożegnanie Ks. Macieja – 23.08.2020, g. 12.00

W związku ze zmianą na stanowisku proboszcza i przełożonego domu zakonnego, która nastąpi 24 sierpnia, w niedzielę 23 sierpnia ks. proboszcz oficjalnie ustąpi z urzędu i na Mszy świętej o godz. 12:00 pożegna się z parafianami i sympatykami naszego kościoła. Dziękujemy Ks. Maciejowi Zawiszy SAC, za 9. letnią posługę w naszej parafii i życzymy Mu dalszego Bożego błogosławieństwa w służbie kapłańskiej.

Nie może nas Parafian zabraknąć. Nasza wspólna modlitwa i dziękczynienie za dar Ks. Macieja, Proboszcza nasze pallotyńskiej parafii w Bielsku-Białej pod Szyndzielnią. Ks. Maciej służył nam gorliwie przez 9 ostatnich lat. Dziękujemy Bożemu Miłosierdziu za ten czas. Modlimy się o siły i potrzebne Dary Boże na dalszy czas służby Bogu, Kościołowi i każdemu człowiekowi, którego Bóg postawi na Księdza drodze powołania.