Zapraszamy nowych kandydatów na Ministrantów i Lektorów

Zapraszamy nowych kandydatów na Ministrantów i Lektorów

Zapraszamy chłopców, którzy by chcieli dołączyć do Służby Liturgicznej Ołtarza, na spotkanie organizacyjne w najbliższy piątek o godz. 18.45 w zakrystii.

Nie jest co prawda liczna nasza wspólnota, ale odznacza się dobrym przygotowaniem do pełnienia posługi Ołtarza. Mamy lektorów i ministrantów, którzy poświęcają wiele czasu i trudu, aby nieustannie pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności na kolejnych kursach wtajemniczających w Misterium Liturgii. W niewielkiej grupie, w której wszyscy się dobrze znają łatwiej jest dzielić się doświadczeniem, a tym samym prowadzić permanentną formację ministrancką i lektorską. Łatwiej jest również o autentyczne więzi koleżeństwa i przyjaźni. Jesteśmy otwarci na nowych kandydatów do posługi ministranckiej i lektorskiej. Mamy nadzieję, że Służba Liturgiczna powiększy się o nowych kandydatów.

Zapraszamy i prosimy Drogich Rodziców o wsparcie swoich synów w podjęciu decyzji do podjęcia tak zaszczytnej służby w czasie sprawowania Najświętszej Ofiary Jezusa Chrystusa.

Procesja Bożego Ciała
Procesja Bożego Ciała
Wspólna gra w piłkę
Wycieczka w góry