XXVII Niedziela Zwykła (04.10.2020)

1. Witamy w naszej parafii ks. Marka Rogeńskiego SAC z Sekretariatu Misyjnego w Częstochowie. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na pallotyńskie misje.

2. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie po mszy św. wieczornej.

3. Dzień 7 października, to wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną i różaniec. Po nabożeństwie spotkanie dla Wspólnoty Żywego Różańca w Wieczerniku.

4. Za tydzień, obchodzić będziemy XX Dzień Papieski. W ramach fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” będziemy zbierali ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

5. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody przygotowała Seminarium Odnowy Wiary. Rozpoczęcie 16 października. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

6. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach SERCE MATKI, które przygotowują nas przez 56 dni do osobistego oddania się Matce Bożej (8. grudnia 2020) oraz odnowy kultu nabożeństwa oraz apostolstwa idąc za głosem zawierzenia się Sercu Maryi za wstawiennictwem św. Jana Pawła II oraz błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Szczegóły na plakacie.

7. Organizujemy wyjazd na Pallotyńskie Czuwanie Młodych na Jasną Górę, w dniach 25/25 października br. października. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na stronie www.centrumapostol.pl

ks. Tomasz Kawczyk SAC