Roraty w naszej parafii

Roraty w naszej parafii

Serdecznie zapraszamy wszystkich na tegoroczne Roraty, które rozpoczniemy 30 listopada o 18.00, a zakończymy 24 grudnia o 7.00. Roraty w tym roku od poniedziałku do soboty – jednego dnia o 18.00, kolejnego o 07.00:

Poniedziałek, Środa, Piątek: 18.00 (wieczorem)

Wtorek, Czwartek, Sobota: 07.00 (rano)

CUD NAD CUDAMI – to temat tegorocznych spotkań roratnich.

Tegoroczne spotkania adwentowe przybliżą tajemnicę Mszy Świętej.

Podczas Rorat dzieci (i każdy z nas) nauczą się jeszcze pobożniej w niej uczestniczyć. Dowiedzą się, że każda Eucharystia jest ofiarą Jezusa Chrystusa, prawdziwie obecnego pod postacią Najświętszej Hostii. Poznają też ludzi, dla których – jak dla ogłoszonego ostatnio błogosławionym Carla Acutisa – Msza Święta była najważniejszą chwilą każdego dnia i największą świętością.