IV Niedziela Adwentu (20.12.2020)


  • Skauci proszą nas o pomoc przedświąteczną. Możemy ją okazać nabywając pierniki, które sami upiekli.
  • Parafialny Zespół CARITAS prosi nas o zbiórkę żywności świątecznej – dla uboższych rodzin naszej parafii – jeszcze do poniedziałku. Nie było możliwości zebrania żywności w sklepach – dlatego tym bardziej liczymy na Was, Drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła.
  • 24-go grudnia – w wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego – Msze święte adwentowe o godz. 7:00 i 15:00. O godzinie 21:00 – Msza św. wigilijna, a o północy – Msza Pasterska.
  •  Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia, a z drugiego dnia świąt – na Uniwersytet Papieski im św. Jana Pawła II.
  • 26-go grudnia swoje imieniny obchodzi ks. Szczepan Bober SAC. Mszę św. o Boże błogosławieństwo dla Solenizanta odprawimy o godz. 12:00. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji naszego Księdza Seniora.
  • Rozpoczęły się prace remontowe przy schodach naszej świątyni. Powinny się zakończyć przed świętami. Prosimy o pomoc w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia. Połowę sumy już mamy. Brakuje jeszcze drugiej połowy, czyli ok. 4 tysięcy złotych.
  • Następna niedziela, to Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to święto patronalne Wspólnoty Rodzin BETLEJEM.
  • Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
    Oprócz zwyczajnych godzin, będzie można się wyspowiadać w poniedziałek, wtorek i środę – od godziny 17:00. Zapraszamy!

Prosimy także o ofiary na ogrzewanie naszej świątyni skarbona na ten cel znajduje się w przedsionku kościoła. Bóg zapłać!

ks. Piotr Bieniek SAC