Intencje Mszalne — (30.05-06.06.2021)

Niedziela, 30 maja, Najświętszej Trójcy

  8:00     + Adam Mikłusiak (greg.28)

10:00     Szyndzielnia

10:00     ++  Maria i Władysław Bartków z dziećmi

12:00     1) + Andrzej Kostyński
– od Zespołu Księgowości i Windykacji

              2) + Bolesław Wawryków – od chrześnicy z rodziną

15:00     1) + Alojzja Stusek (greg.21)

              2) dziękczynna – w 1-szą roczn. urodzin Jeremiasza Filapka, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

16:00     Dębowiec: w intencjach majowych

18:00     1) + Leokadia Popek – od syna

              2) o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny Panczecha: Piotra, Jadwigi i Piotra – od rodziny Hendzel

              Poniedziałek, 31 maja, Nawiedzenie NMP

  7:00     + Jan Kaplita – w 36-tą rocznicę śmierci

15:00     1) + Adam Mikłusiak (greg.29)

              2) „dziękuję Ci, Jezu, za kochającą mamę, za jej nieustanną pomoc i wsparcie; otaczaj ją łaskami
i zdrowiem; dziękuję za oddaną siostrę; błogosław jej wybory i wspieraj decyzje; proszę o uzdrowienie relacji z ojcem i drugą siostrą; pomóż zrozumieć, że są mi potrzebni”

18:00     1) + Alojzja Stusek (greg.22)

              2) w intencjach majowych

              Wtorek, 1 czerwca, św. Justyna

  7:00     + Adam Mikłusiak (greg.30)

15:00     1) + Władysława (ona) Hańderek (greg.1)

              2) o dar potomstwa dla Agnieszki i Sebastiana

18:00     1) + Alojzja Stusek (greg.23)

              2) ++ zmarli z rodziny Wyremblewskich

              3) z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej – z okazji rocznicy ślubu

              Środa, 2 czerwca, św. Marcelina i Piotra

  7:00     + Władysława (ona) Hańderek (greg.2)

10:30     Hospicjum: ++ zmarli z rodziny Kotrych

15:00     + Alojzja Stusek (greg.24)

18:00     1) dziękczynno-błagalna
– z okazji urodzin Marioli

              2) + Tadeusz Zioło – w 2-gą rocznicę śmierci

              Czwartek, 3 czerwca,

              Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

  8:00     w intencji Parafian

10:00     1) ++ Andrzej Rudyk, ks. Mikołaj Rudyk

              2) + Janusz – od córki z rodziną

12:15     + Władysława (ona) Hańderek (greg.3)

15:00     + Krystyna Jaworska

18:00     + Alojzja Stusek (greg.25)

              Piątek, 4 czerwca

  7:00     + Władysława (ona) Hańderek (greg.4)

15:00     1) + Alojzja Stusek (greg.26)

              2) + Helena Długosz – od wnuka Tomka z rodziną

18:00     1) + Jan Gawlas

            2) ++ Maria i Stefan Duda

              3) w intencji zdania egzaminów syna Romana

              Sobota, 5 czerwca, św. Bonifacego

 7:00      1) + Władysława (ona) Hańderek (greg.5)

              2) o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Fundacji Ruach (przytulanki świętych)
oraz dla wszystkich przyjaciół Fundacji

12:00     Rocznica I-szej Komunii św.

15:00     w intencji członków Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego i Wspólnotę Rodzin BETLEJEM

18:00     1) w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny oraz za żywych i zmarłych członków Żywego Różańca

              2) + Alojzja Stusek (greg.27)

              X Niedziela Zwykła, 6 czerwca

    8:00   1) + Władysława (ona) Hańderek (greg.6)

              2) dziękczynna – za rodzinę Mazur

10:00     o zdrowie i błog. Boże dla Mateusza – w 21-szą rocznicę urodzin oraz o Boże łaski dla jego rodziców i rodzeństwa

12:00     1) dziękczynna – za 60 lat posługi kapłańskiej ks. Szczepana Bobera

              2) w podziękowaniu za życie, z prośbą o dalsze Boże błogosł. dla Antoniny – z okazji 80-tych urodzin oraz dla córki Sylwii – z okazji urodzin; o potrzebne łaski dla całej rodziny

              3) ++ Alojzy i Urszula Muszyńscy

15:00     + Alojzja Stusek (greg.28)

16:00     Dębowiec: w intencji Parafian

18:00     ++ zmarli z rodziny Szymków: Władysław, Genowefa, Ryszard i Maria