Intencje Mszalne — (06.06-13.06.2021)

X Niedziela Zwykła, 6 czerwca

  8:00    1) + Władysława (ona) Hańderek (greg.6)

              2) dziękczynna – za rodzinę Mazur

10:00    o zdrowie i błog. Boże dla Mateusza – w 21-szą rocznicę urodzin oraz o Boże łaski dla jego rodziców i rodzeństwa

12:00    1) dziękczynna – za 60 lat posługi kapłańskiej ks. Szczepana Bobera

              2) w podziękowaniu za życie, z prośbą o dalsze Boże błogosł. dla Antoniny – z okazji 80-tych urodzin oraz dla córki Sylwii – z okazji urodzin; o potrzebne łaski dla całej rodziny

              3) ++ Alojzy i Urszula Muszyńscy

15:00    + Alojzja Stusek (greg.28)

16:00 – Dębowiec: w intencji Parafian

18:00    ++ zmarli z rodziny Szymków: Władysław, Genowefa, Ryszard i Maria

              Poniedziałek, 7 czerwca

  7:00    + Władysława (ona) Hańderek (greg.7)

15:00    1) + Edward Pawlus (greg.1)

              2) + Dagmara

18:00    1) + Alojzja Stusek (greg.29)

              2) + Helena Długosz – od Anny i Józefa Markiel

              Wtorek, 8 czerwca, św. Jadwigi, królowej

  7:00    + Władysława (ona) Hańderek (greg.8)

15:00    1) + Alojzja Stusek (greg.30)

              2) + Edward Pawlus (greg.2)

18:00    1) dziękczynno-błagalna, z okazji 19-tej rocznicy ślubu Aliny i Grzegorza Odój

              2) + Helena Długosz – od Grażyny i Jacka Duzińskich

              3) + Irena – w 3-cią rocznicę śmierci – o łaskę nieba

              Środa, 9 czerwca

  7:00    + Władysława (ona) Hańderek (greg.9)

15:00    1) + Edward Pawlus (greg.3)

              2) + Helena Długosz – od współlokatorów

18:00    1) ++ Rudolf i Zofia Marek

              2) + Włodzimierz Romaniec

Czwartek, 10 czerwca

  7:00    + Władysława (ona) Hańderek (greg.10)

15:00    + Edward Pawlus (greg.4)

18:00    1) + Andrzej Kostyński – od Zespołów: Utrzymania Dróg i Mostów MZD

              2) + Maria Góralska – w 10-tą roczn. śm.

19:15    + Helena Długosz – od rodziny Zając

              Piątek, 11 czerwca,

              Najświętszego Serca Pana Jezusa

  7:00    + Władysława (ona) Hańderek (greg.11)

15:00    1) + Edward Pawlus (greg.5)

              2) + Helena – w 30-tą rocznicę śmierci oraz ++ Maria i Edward

18:00    1) w  intencji żywych i zmarłych członków Straży Honorowej NSPJ

             2) + Helena Długosz – od Zosi i Janka Szostek

              3) dziękczynna – w 50-tą rocznicę ślubu Heleny i Ryszarda, z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski

              Sobota, 12 czerwca,

Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 7:00     + Władysława (ona) Hańderek (greg.12)

15:00    1) + Edward Pawlus (greg.6)

              2) + Helena Długosz – od Urszuli i Kazimierza Stasickich

18:00    1) + Anna Chowaniec – od sąsiadów

              2) za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Cudownego Medalika oraz za rodziny

19:00 – Dębowiec: o opiekę Maryi i św. Józefa dla Pawła z rodziną

              XI Niedziela Zwykła, 13 czerwca

  8:00      + Władysława (ona) Hańderek (greg.13)

10:00      1) o Boże błogosławieństwo dla Alicji Wójcik, Natalii Juszczyk, Mateusza Kucharskiego, Aleksandry Kielar – od ojca chrzestnego

              2) + Janina Płachciok – w 2-gą rocznicę śmierci – o łaskę nieba

12:00      1) + Andrzej Kostyński – od Zdzisława, Adama i Jacka Rakszawskich

              2) + Stanisław Więzik – w 2-gą rocznicę śmierci

15:00      + Edward Pawlus (greg.7)

16:00 – Dębowiec: w intencji Parafian

18:00      + Zofia – o łaskę nieba