Intencje Mszalne -(19.06. – 26.06.2022.)

XII Niedziela Zwykła, 19 czerwca

  8:00    1) + Alojzy Musiał

              2) + Helena Aksamitowska (greg.26)

10:00    1) + Alicja Haber

              2) o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Róży Różańcowej i ch rodzin – za wstawiennictwem św. Rity

12:00    + Stefania Tuz (greg.19)

15:00    1) + Anna Smyksy (greg.14)

              2) dziękczynno-błagalna w intencji Małgorzaty – w 29-tą rocznicę sakramentu małżeństwa

16:30    Dębowiec – w intencji Parafian

18:00    + Julia Migdał (greg.4)

Poniedziałek, 20 czerwca

  7:00    + Helena Aksamitowska (greg.27)

15:00    1) + Stefania Tuz (greg.20)

              2) + Anna Smyksy (greg.15)

18:00    1) + Julia Migdał (greg.5)

              2) za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz o nawrócenie grzeszników

Wtorek, 21 czerwca, św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

  7:00    1) + Stefania Tuz (greg.21)

              2) + Helena Aksamitowska (greg.28)

15:00    1) + Anna Smyksy (greg.16)

              2) o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mieczysława – od siostry Agaty

18:00    1) + Julia Migdał (greg.6)

              2) ++ Alojzy i Monika Filapek oraz zmarli z rodziny

Środa, 22 czerwca

  7:00    + Helena Aksamitowska (greg.29)

15:00    1) + Stefania Tuz (greg.22)

              2) + Jan – o łaskę nieba

18:00    1) + Julia Migdał (greg.7)

              2) + Anna Smyksy (greg.17)

Czwartek, 23 czerwca, Narodzenie św. Jana Chrz.

  7:00    + Stefania Tuz (greg.23)

15:00    1) + Helena Aksamitowska (greg.30)

              2) + Wiesław Gacek

18:00    1) + Julia Migdał (greg.8)

              2) + Anna Smyksy (greg.18)

19:15    + Radosław Kłaptocz (greg.1)

Piątek, 24 czerwca, Najśw. Serca Pana Jezusa

  7:00    1) + Anna Smyksy (greg.19)

              2) w int. Grzegorza i Mirosława, oddając Sercu Jezusa życie teraźniejsze
i przyszłe, dziękując za opiekę i Jego dary

15:00    1) + Stefania Tuz (greg.24)

              2) + Radosław Kłaptocz (greg.2)

18:00    1) + Julia Migdał (greg.9)

              2) + Marianna – w 2-gą rocznicę śmierci – od córki Danuty i syna Jana

              3) + Jan Kamiński

Sobota, 25 czerwca, Niepokalanego Serca NMP

  7:00    + Stefania Tuz (greg.25)

  9:30    Msza św. na zak. roku „Ichthys”

15:00    1) + Anna Smyksy (greg.20)

              2) + Radosław Kłaptocz (greg.3)

16:00    Dębowiec – Msza ślubna:
Agnieszka Ziemska i Adam Latusek

18:00    1) + Julia Migdał (greg.10)

             2) + Helena Pawlus – w 31-szą rocznicę śmierci – o dar życia wiecznego

XIII Niedziela Zwykła, 26 czerwca

  8:00    + Anna Smyksy (greg.21)

10:00    Szyndzielnia

10:00    1) + Maria i Adam Lindert

              2) + Janina Płachniok – w 3-cią rocznicę śmierci

12:00    1) + Stefania Tuz (greg.26)

              2) ++ Bronisława i Franciszek Szewczulak

13:30    Msza ślubna: Angelina Puda i Jacek Kanik

15:00    + Radosław Kłaptocz (greg.4)

16:30    Dębowiec – w intencji Parafian

18:00    + Julia Migdał (greg.11)